Kalendarze trójdzielne

Kalendarz trójdzielny to rodzaj kalendarza, który można spotkać w prawie każdym biurze, zapewniając całoroczną reklamę. Przekaz reklamowy trafia nie tylko do Twojego kontrahenta, ale także do jego klientów, rozszerzając promocję. W dużej mierze kalendarze tworzą wizerunek firmy. Ze względu na funkcjonalność, umieszczanie go w widocznym miejscu i oryginalny projekt graficzny, zawsze zwróci na siebie pożądaną uwagę.

 

Tylko kalendarze najwyższej jakości szybko i łatwo rozreklamują Twoją firmę. Doskonały poziom drukowanych przez nas kalendarzy gwarantuje satysfakcję z zamówionego produktu.

 

Co powinno być zawarte na każdym kalendarzu?

Kalendarz powinien zawierać nazwę firmy, a także niezbędne informacje w formie graficznej i tekstowej do szybkiego zlokalizowania profilu działalności firmy. Konieczne jest także umieszczenie danych do kontaktu.

 

4 proste zasady, których należy się trzymać przy projektowaniu kalendarza: ciekawa grafika, bogate kolory, podkreślenie profilu firmy, interesujące zdjęcie.

 

Rodzaj wydruku:
- jednostronny.

Rodzaje materiałów do druku:
- karton.

Formaty:
- 300x680 mm,
- 300x760 mm (z reklamową doklejką),
- 300x770 mm,
- 390x900 mm.

Kolory (offsetowe Panton, CMYK):
- kolorowe
- czarno-białe.

Dodatkowo:
- Możliwość foliowania (jednostronnie mat, jednostronnie błysk).
- Wybiórcze lakierowanie.

 

Doradzamy formę i rodzaj wydruku, który będzie najlepszy do realizacji wskazanego projektu. Na życzenie klienta wykonujemy nowy projekt.