Katalogi szyte

Katalogi to najefektywniejszy wybór promocji, za pomocą której w profesjonalny sposób zaprezentujemy firmę, usługi lub produkty. Mogą składać się z większej ilości stron niż np. ulotki, w wyniku czego są w stanie zawierać obszerniejszą ilość tekstu, grafiki czy innych informacji.

 

Tylko katalogi najwyższej jakości szybko i łatwo rozreklamują Twoją firmę. Doskonały poziom drukowanych przez nas katalogów gwarantuje satysfakcję z zamówionego produktu.

 

Co powinno być zawarte w każdym katalogu?

Na pierwszej stronie katalogu powinien być ukazany tytuł, określający zamieszczoną wewnątrz treść. Wskazane są także podtytuły oraz wypunktowania, podkreślające najważniejsze informacje. W katalogu powinny znaleźć się także dane kontaktowe.

 

5 prostych zasad, których należy się trzymać przy projektowaniu katalogu: ciekawa grafika, bogata kolorystyka, spójna i logiczna całość, hierarchizacja elementów, poprawna stylistyka i treść.

 

Rodzaje katalogów:
- szyte,
- klejone.

Szycie:
- płaskie,
- oczkowe.

Formaty:
- DL,
- A6 - A4,
- B5,
- dowolny wybrany przez klienta.

Rodzaje materiałów do druku:
- papier klasyczny,
- papier ozdobny,
- papier kredowy.

Rodzaj wydruku:
- okładka 4/4, środek 4/4.

Ilość stron:
- 4+8,
- 4+12,
- 4+16,
- 4+20,
- itd.

Kolory (offsetowe Panton, CMYK):
- kolorowe
- czarno-białe.

Dodatkowo:
- Możliwość foliowania (jednostronnie mat, jednostronnie błysk, dwustronnie mat, dwustronnie błysk).
- Falcowanie (zaginanie).
- Zaokrąglenia rogów.
- Wybiórcze lakierowanie.

 

Doradzamy formę i rodzaj wydruku, który będzie najlepszy do realizacji wskazanego projektu. Na życzenie klienta wykonujemy nowy projekt.