Kubki

Nadruk na kubkach to jedna z najużyteczniejszej z form reklamy. Kubki to nie tylko wyrób do codziennego użytku, ale także doskonały nośnik reklamy. Ich zaletą jest to, że nigdy nie trafią do kosza, w przeciwieństwie do np. smyczy, ponieważ każdemu zawsze przyda się kubek. Nadruk może przedstawiać hasło, firmę, wydarzenie, tworząc bardzo ciekawą reklamę.

 

Tylko nadruki na kubkach najwyższej jakości szybko i łatwo rozreklamują Twoją firmę. Doskonały poziom gwarantuje satysfakcję z zamówionego produktu.

 

3 zasady, których należy się trzymać przy projektowaniu nadruku na kubek: ciekawa grafika, interesujący slogan, zwrócenie uwagi.

 

Metoda druku:
- sublimacyjny (najtrwalszy, pod wpływem temperatury farba przechodzi w stan gazowy z pominięciem stanu ciekłego, barwiąc na stałe kubek; brak wyczuwalnej warstwy farby, trwałe, żywe kolory, doskonały do nanoszenia zdjęć, grafik i napisów).

 

Doradzamy formę i rodzaj wydruku, który będzie najlepszy do realizacji wskazanego projektu. Na życzenie klienta wykonujemy nowy projekt.