pomoc

Pomoc

Opisy

Druk wielkoformatowy

Druk w rozdzielczościach od 360dpi do 1440dpi, dzięki zgrzewaniu wielkość pracy nieograniczona. Drukujemy w technologii druku solventowego. Druk cyfrowy jest odporny na promieniowanie UV, ekstremalne różnice temperatur, wilgoć i inne warunki atmosferyczne .Na życzenie klienta laminujemy lub lakierujemy wydruki.Drukujemy bezpośrednio z pliku na materiałach banerowych, plandekowych, siatkach MESH, foliach winylowych, tkaninach, flagach, poliestrach, foliach okiennych, citylightach, papierach bilboardowych, prezentacyjnych i fotograficznych. Oferujemy również usługi związane z czynnościami wykańczającymi powierzone prace: zgrzewanie, wzmacnianie, docinanie, oczkowanie, szycie, przeklejanie na nośniki, wykonanie kostrukkcji stalowych.
Wykonujemy także napisy i grafikę reklamową na materiałach plandekowych, oraz aplikacje z folii samoprzylepnej na samochodach, szyldach i tablicach.

Oklejanie pojazdów

Możliwość wyklejania samochodów z różnego rodzaju folii
wyklejanie szyb auta z folii okiennej "one way vision" lub ploterowej w dowolnym kolorze
wyklejanie auta z folii na powierzchnie płaskie lub na przetłoczenia
nadruk na folii w pełnym kolorze, dodatkowo zalaminowany w celu zwiększenia trwałości
możliwość wyklejenia od płaskich powierzchni po głębokie przetłoczenia (od małego auta po autokar)
realizacja kompleksowa (dojazd do klienta, pomiar, projekt, przygotowanie powierzchni, wyklejanie).

Banery

Zastosowanie: rozwieszane reklamy wewnętrzne i zewnętrzne, plandeki, namioty, markizy
możliwość wykonania reklam o sporych rozmiarach (do kilkunastu m2)
druk na poliestrowej tkaninie banerowej o gramaturze 510 g/m2
wytrzymałość na rozciąganie, rozdarcie, temperaturę, wilgoć oraz promieniowanie UV
wykończenie banera polegające na oczkowaniu, tunelowaniu i wzmacnianiu krawędzi.

Billbordy

Zastosowanie: duże powierzchnie reklamowe na fasadach budynków lub wolnostojące przy ciągach komunikacyjnych
możliwość wykonania nowej konstrukcji do zamontowania na stałe lub mobilnej
wyklejenie wydrukiem w pełnym kolorze: krótkookresowe (nadruk na papierze) lub długookresowe (nadruk na folii)
montaż oraz wyklejenie billboardów.

Druk cyfrowy 24h

Format zadruku
Konica Minolta C5501 - Pozwala na druk jednostronny i dwustronny na papierach arkuszowych o wymiarach 330 x 487 mm (obszar zadruku wynosi 318 x 480 mm) i gramaturze od 64 do 300 g/m2. Przy zachowaniu prędkości druku 55 stron A4/min.  
Konica Minolta 1050 – Czarno biała maszyna produkcyjna, pozwala na druk jednostronny i dwustronny o wymiarach 320x467mm o gramaturze od 64 do 300 g/m2. Idealnie nadaje się na druk instrukcji obsługi, małych nakładów książek, papierów firmowych, etykiet.
Stosowane media
W ofercie mamy zarówno papiery powlekane matowe, jak i błyszczące. Dostępne są również wszelkiego rodzaju papiery samoprzylepne, specjalistyczne folie samoprzylepne odporne na warunki atmosferyczne oraz folie transparentne do prezentacji.
Kiedy skorzystać z technologii druku cyfrowego?
Zawsze tam gdzie zależy nam na czasie. Kiedy mają Państwo do wydrukowania niewielki nakład ulotek, materiałów szkoleniowych bądź potrzebny jest finalny produkt "od ręki". Wtedy warto skorzystać z dobrodziejstw druku cyfrowego. Wszystkie te cechy połączone z fachowością naszego personelu oraz dbałością o jakość serwisu i materiałów eksploatacyjnych gwarantuje zachowanie najwyższej jakości usług.

Druk offsetowy

Format zadruku
Posiadamy w swoim parku kilka maszyn do druku offsetowego ROLAND i ADAST.
Drukujemy na materiałach arkuszowych  offsetowych, maxymalny format druku B2. (700x500mm). Drukujemy na papierze offsetowym, kredowym, samokopiującym, kartonach. Uszlachetniamy druk lakierem lub folią połysk lub mat. Drukujemy druki akcydensowe, codziennego użytku w firmie, urzędach w domu.